Koolimaja, koolimaja, armas oled sa, tahan sinu juurde tulla iga hommik ma ...

Juba kaks nädalat on koolis käidud. Siiski oli justkui eile see päev, mil 9 särasilmset uut õpilast alustasid meiega koos oma kooliteed.

Koos lõpuklassiga astusid esimese koolipäeva aktusel pidulikult saali Taivi, Kerli, Viola Maria, Ketlin-Sandra, Maia Sophia, Indrek, Jaroslav, Hendrik, Hendrik-Matheus.

Aktus lillede, aabitsate jagamise, ilusate laulude, lahkete tervitussõnade ja esimese koolikella helinaga – see on traditsioon, järjepidevus. On suur rõõm, et see järjepidevus saab kesta ja meie kooli jagub selliseid toredaid õpilasi.

sept 2018

1. klass

Foto: Andrus Tukk

Kool aastast 1833. Praegune koolimaja vana osa õnnistati sisse 3.novembril 1935.aastal.  Holstre Kool asub looduskaunis kohas Holstre järve kaldal. Kooli ruumides tegutseb ka lasteaed Mõmmik, mis avati 2. septembril 2006. a. 1.septembril 2014.a avati kooli ruumides eelkoolirühm Karukell.

koolimaja

1935

Mida huvitavat oleme teinud?

Pealkirjata2

Lasteaia blogi