Holstres suure järve ääres asub koolimaja ....

Holstre Show Family´l toimus kevadlaager 17.-18. mail Holstre Koolis. Selles osales 15 tantsulast. Laagris õppisime selgeks 6 tantsukava, mida õpetasid rühmajuht Melany, tantsulaps Mirtel ning külalised Ann ja Margery. Tantsugrupp oli jagatud kaheks- 1.-3. klass ja 4.-6. klass. Peale tantsimise toimus õues aaretejaht, kus olid samuti tantsulised ülesanded. Iga õpilane sai aaretejahil preemiaks jäätise. Õhtul esitasid grupid üksteisele tantsukavasid, pidasime kostüümipidu ja tantsisime tantsumängu ,,Just Dance.” Järgmisel päeval õppisime selgeks ühistantsu ja tegime toredat iseloomustusmängu. Lapsed nautisid laagrit ning kindlasti said palju uusi tantsulisi kogemusi. Aitäh tantsulastele osavõtu eest! Aitäh õp. Kellyle abi eest laagri korraldamise ja külalistreeneritele laagris tantsukavade õpetamise eest!

Melany

2019 05 17

16. mail 3.-5. tunni ajal toimus meie koolis pallipäev. Selle korraldas õpilasesindus. Ette võeti võistlused kolmel erineval pallialal: korvpall, jalgpall, võrkpall (väiksematel rahvastepall).

Lapsed mängisid tragisti ja läbisid kõik mängud. Auhinnatud sai iga kooliastme kõige enam punkte saanud võistkond.

Aitäh õpilasesindusele ja õpetaja Kellyle selle toreda päeva eest!

2019 05 16

20. mail aga rivistus koolipere staadionile, et end proovile panna ka teistel spordialadel. Traditsiooniliselt on juba aastaid selleks jooksud, kaugushüpe, kuulitõuge, pallivise.

Päev oli, vastupidiselt pallipäevale, väga palav. Lapsed pidasid aga vapralt vastu ja olid peale spordipäeva lõppu särasilmsed.

Tublid lapsed!

2019 05 20

Juba viiendat korda toimus meie koolis playbacki võistlus. Sedakorda siis emadepäeva puhul korraldatud pereõhtul, mis leidis aset magasiaidas.

Etteasted tegid Mõmmikud, Karukell ja kõik klassid. Individuaalse etteaste tegi Oliver Persidski. Õpetajadki võtsid playbackist osa. Kõikide etteasted olid põnevad.

Publikut oli kaasa elama tulnud palju. Etteasteid hindasid külalised Andres Linnupuu, German Hunt ja Kelli Pärn.

Mõmmikute ja Karukella rühm said Tulevikutähtede eripreemiad. I koha sai 6. klass, II koha 1. klass ja III koha 4. klass. Žürii eripreemiad said veel Oliver ja 3. klass. Publikul oli võimalik hääletada oma lemmiku poolt ja selleks osutus 1. klass

Peale playbacki etteasteid esitasid lapsed kaasõpilaste mõtteid emade kohta, pillilapsed mängisid ette õpitud plokkflöödilood, Mõmmikute rühm laulis vahva kiisude laulu ja Melany tantsulapsed tantsisid klounitantsu.

Tänan kõiki asjaosalisi selle suurepärase õhtu ettevalmistamise ja läbiviimise eest!

Õpetaja Eve

2019 05 09

3. klassi poisid jäljendamas ans "Kruuvi"