Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Kooli sündmused Õppetöö Osalemine sündmustel väljaspool kooli

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
1. trimester(10)

Meie koolimajas, selle ümbruses ja magasiaidas toimub 5. septembril üks osa Mulgimaa Peremängu Paistu kihelkonna päevast. Pakume osalejatele erinevaid tegevusi ja töötubasid (jututuba, viltimine, geopeitus, jahituba, taimetuba, väikekandletuba, vanade asjade näitus, kompadel kõndimine, hüppenööriga hüppamine, kividele maalimine, mulgi keele tuba)

Meie kooli õpilastel on see KOOLIPÄEV. Võimalusel ootame lapsi koos peredega. Õpilane ja tema pere saavad valida ise osalemiseks sobiva aja. Peremäng toimub ajavahemikus 12.00-18.00. Palume arvestada, et tegevuste läbimiseks läheb aega 2-3 tundi. Õpilased läbivad kõik etteantud tegevused ja punktid. Osalemisega peremängus on õppeaasta suvel ühe päeva võrra lühem.

Mulgimaa Peremängus osalevad Paistu kihelkonnast sellel päeval veel Paistu kirik, Heitmtali Mõis, Heimtali Loomestuudio, Vana-Vallamaja talu (Sultsi küla). Olete võimalusel väga oodatud külastama ka neid mängupunkte
www.facebook.com/events/1936231803176570

Kohtumiseni Mulgimaa Peremängul!

Sulge
Pereõhtu tegevused toimuvad õues ja iga ilmaga. Seetõttu ole kaval ja riietu ilmastikule vastavalt. Ära unusta ka märjaga toime tulevaid jalanõusid. Kindlasti võta kaasa taskulamp, pealamp vms. Seda läheb sul pimedas liikumiseks vaja. Ära oma peret maha unusta!

Õhtu lõpus ootab kõiki osalejaid kook ja soe tee. Kui su on, võid kaasa võtta käte puhastamiseks niiskeid salvrätikuid, et oleks ohutum kooki pugida. Tervisekeskuses on vajadusel võimalik kasutada tualetti.

Me tahaksime väga teada saada, kui palju toredaid külalisi sel õhtul meiega koos aega veetma tulevad. Selleks ole hea ja pane oma pere osalemine kirja järgnevas küsitluses hiljemalt 4. novembril.

https://forms.gle/P4kMsUsiDBEdnJCw6

Kohtumiseni Holstre-Pollis!

Sulge
1. trimester
täna, 31.oktoober
2. trimester