Koolielu

Saavutused



2020

 

Õpioskuste võistlus Heimtalis 6. oktoobril

IV koht

Maakondlik rahvastepallivõistlus 13. novembril

poisid III koht

tüdrukud IV koht

2021

 

Bioloogiaolümpiaad 30. jaanuaril

IV klasside arvestuses IV koht

VIII klasside arvestuses II koht

IX klasside arvestuses VI koht

Kunstiolümpiaad 6. veebruaril

III ja IV koht

Viljandi maakonna "TV 10 Olümpiastarti" kergejõustikuvõistluste üldkokkuvõttes koostöös Heimtali kooli õpilastega

I koht

Viljandimaa noorte sprindivõistlus 14. septembril

I koht

Noorte Kotkaste ja Kodutütarde Ümera lahingu patrullvõistlus 18. septembril

Holstre Mustad Kassid koostöös Ümera rühma esindajaga

I koht

Viljandimaa koolide maastikujooks Karksi Nuias 23. septmebril

II koht

Viljandimaa koolide korvpalli karikavõistlused

I koht (6.-9. klasside võistkondade arvestuses)

2022

Viljandimaa koolide rahvastepallivõistlus Abja Gümnasiumis 19. jaanuaril

I koht (1.-2. klassi tüdrukute arvestuses)

II koht (1.-3. klassi poiste arvestuses)

Sportland 3x3 korvpallisarja Viljandimaa turniir Abja Gümnaasiumis 9. veebruaril

II koht (1.-5. klassi tüdrukute arvestuses)

III koht (6.-7. klasside arvestuses)

III koht (8.-9. klasside arvestuses)

Viljandi maakonna kunstiolümpiaad 19. veebruaril

4. koht

Läänemere projekti linnuviktoriin

Top 5 seas 4.-6. ja 7.-9. klasside arvestuses

Viljandimaa bioloogiaolümpiaad 25. märtsil

Kaks 5. kohta ja kaks 6. kohta

'

Nutispordi riiklik finaal Pärnus 29. märtsil

II koht Lääne-Eesti piirkonna 8. klasside arvestuses (üleriigiliselt 9. koht)

IV koht Lääne-Eesti piirkonna 9. klasside arvestuses (üleriigiliselt 14. koht)

2020

 

Õpioskuste võistlus Heimtalis 6. oktoobril

IV koht

Maakondlik rahvastepallivõistlus 13. novembril

poisid III koht

tüdrukud IV koht

2021

 

Bioloogiaolümpiaad 30. jaanuaril

IV klasside arvestuses IV koht

VIII klasside arvestuses II koht

IX klasside arvestuses VI koht

Kunstiolümpiaad 6. veebruaril

III ja IV koht

Viljandi maakonna "TV 10 Olümpiastarti" kergejõustikuvõistluste üldkokkuvõttes koostöös Heimtali kooli õpilastega

I koht

Viljandimaa noorte sprindivõistlus 14. septembril

I koht

Noorte Kotkaste ja Kodutütarde Ümera lahingu patrullvõistlus 18. septembril

Holstre Mustad Kassid koostöös Ümera rühma esindajaga

I koht

Viljandimaa koolide maastikujooks Karksi Nuias 23. septmebril

II koht

Viljandimaa koolide korvpalli karikavõistlused

I koht (6.-9. klasside võistkondade arvestuses)

2022

Viljandimaa koolide rahvastepallivõistlus Abja Gümnasiumis 19. jaanuaril

I koht (1.-2. klassi tüdrukute arvestuses)

II koht (1.-3. klassi poiste arvestuses)

Sportland 3x3 korvpallisarja Viljandimaa turniir Abja Gümnaasiumis 9. veebruaril

II koht (1.-5. klassi tüdrukute arvestuses)

III koht (6.-7. klasside arvestuses)

III koht (8.-9. klasside arvestuses)

Viljandi maakonna kunstiolümpiaad 19. veebruaril

4. koht

Läänemere projekti linnuviktoriin

Top 5 seas 4.-6. ja 7.-9. klasside arvestuses

Viljandimaa bioloogiaolümpiaad 25. märtsil

Kaks 5. kohta ja kaks 6. kohta

'

Nutispordi riiklik finaal Pärnus 29. märtsil

II koht Lääne-Eesti piirkonna 8. klasside arvestuses (üleriigiliselt 9. koht)

IV koht Lääne-Eesti piirkonna 9. klasside arvestuses (üleriigiliselt 14. koht)