Etendus „Metsakollide jõulud“

Loomise kuupäev 30.12.2021

Õpetaja Eha Hanson õppis eesti keele tundides 2. klassi õpilastega toredat näidendit. Näidend tuli nii vahva, et seda taheti näidata teistelegi. Anti kaks etendust – lasteaiale ja 1.-4. klassile. Õpilased mängisid oma rolle väga hästi. Õpetaja oli tekstidega ja liikumisega suurt tööd teinud ja tegelased etendasid lugu ilmekalt. Kasutati kostüüme ja rekvisiite. Isegi päris lihakont oli laval.

Esialgu 2. klassi õpilased tundsid veidi hirmu saabuva etenduse suhtes. Pole ju sellist esinemist teistele vaerm tehtud. Peale etendust aga olid nad ise väga õnnelikud ja rahul. Neile meeldis teistele teatrit teha ja nad said sellest toreda elamuse. Peale etendusi tuli seda rõõmu ka tähistada. Õpetaja Eha oli korraldanud neile üllatus-koogilaua.

Viimati muudetud 30.12.2021.