Õpetajate autovaba pärastlõuna 22. september Huvijuht

Õpetajad püüavad Liikuma Kutsuva Kooli programmi raames ka ise liikuvad olla. Nii võeti ette rattaretk Holstre ümbrusesse. Seekordsed ratturid olid õpetajad Kädi-Liis, Anu, Marika, Liisi, Anne ja Maria Maarja. Õpetaja Kevin liikus nendega kaasa joostes. Tehti tiir Holstre-Nõmme poole. Liikumine oli mõnusaks kosutuseks peale pikka tööpäeva. Meie kandi esimesi sügismärke näitav loodus on juba ise rattasõitu väärt. Autoga ei jõua ju seda ilu nautida.