Meie lood

Uus kooliaasta sai alguse 06. september Huvijuht


On rõõm, et viiruse levik ei mõjutanud meie esimest koolipäeva ja saime selle läbi viia traditsioonide järgi. Aktus, aabitsate jagamine, koolirahu väljakuulutamine, esimese koolikella helistamine, pildistamine, klassijuhatajatund ja jäätis - need on need, mida olime juba terve suve oodanud. Sel päeval astus 1. klassi neli õpilast. Ka suurematesse klassidesse saime õpilasi juurde - neid on lausa kümme. Uute õpetajatena alustasid tööd meie koolis õpetaja Liisi ja lasteaiaõpetaja Anett. Soovime kõikidele tegusat ja põnevat õppeaastat!

On rõõm, et viiruse levik ei mõjutanud meie esimest koolipäeva ja saime selle läbi viia traditsioonide järgi. Aktus, aabitsate jagamine, koolirahu väljakuulutamine, esimese koolikella helistamine, pildistamine, klassijuhatajatund ja jäätis - need on need, mida olime juba terve suve oodanud. Sel päeval astus 1. klassi neli õpilast. Ka suurematesse klassidesse saime õpilasi juurde - neid on lausa kümme. Uute õpetajatena alustasid tööd meie koolis õpetaja Liisi ja lasteaiaõpetaja Anett. Soovime kõikidele tegusat ja põnevat õppeaastat!