Aktiivselt õpetajaid toetamas!

Loomise kuupäev 22.01.2024

Tänane päev möödus tavalisest koolipäevast veidi erilisemalt. Hommikut alustasime kosutava pudru ja teega ning asusime tipa-tapa Holstre-Polli Spordikeskuse poole teele. Peale kosutavat rännakut lumistel teedel, said õpilased endale erinevad missioonid. 1.-4. klass käis 2 kilomeetrisel matkarajal sõnu otsima, millest nad pidid lõpuks kokku saama terve lause. 5.-9. klass käis aga poole pikemal matkarajal ning said oma silmaga näha 430 aastat elanud Polli Hiietamme. Peale matkasid sai võistelda kolmikjooksus, mängida lumejalgpalli ning nautida muid talvemänge. Kolmikjooks ühendatud traksipükstega oli populaarne ning äärmiselt tasavägine võistlus, kus õpetajad rebisid viimasel hetkel vaid sekundiga ette. Täname Holstre-Polli Spordikeskust meid taas soojalt vastu võtmast ning jätkame aktiivse õpetajate toetamisega!

Viimati muudetud 22.01.2024.