Tartu rahulepingu aastapäev Holstre Koolis

Loomise kuupäev 05.02.2024

Austagem oma Eestit - õppige väga palju, saage tarkadeks inimesteks, saagu teist edukad arstid, õpetajad, advokaadid jne, suhelge oma sõpradega, vanematega. Aidake ja märgake inimesi enda ümber, sest see mida sa annad, saad ka tagasi.

Reedel 02.02 tähistasime Tartu rahulepingu aastapäeva, kus 1.-4. klass said tundides antud teemat puudutada ning 5.-9. klass osalesid konverentsil. Konverentsil said õpilased tuttavamaks meie riigi ajalooga ning teadmisi tähtpäeva olulisusest. Konverentsi juhatasid sisse laululapsed teemakohase lauluga ning seejärel andis õpetaja Chätlyn ülevaate, miks me seda tähtpäeva tähistame ja oluliseks peame. Jätkasid Adeele ja Kerli, kes rääkisid lähemalt Eesti delegatsiooni liikmetest. Sündmuse lõpetasime viktoriiniga, pannes koheselt proovile õpilaste mälu ja tähelepanuoskuse. Viktoriin pani ruumi aruteludest kihama ja lisaks õpilastele panid ka õpetajad oma teadmised proovile. Oli pidulik ja tore tähistamine!

Viimati muudetud 05.02.2024.