Tore nädal

Loomise kuupäev 19.02.2024

Eelmine nädal oli koolis TORE NÄDAL. Sellega seoses korraldas nii õpilasesindus kui õpetajad erinevaid vahvaid tegevusi.

Terve nädala jooksul sai kogu koolipere hoolitseda oma salasõbra eest. Salasõbrale sai nimelisse ümbrikusse jätta armsaid kaate, sõnumeid või hoopiski miskit magusat.

Teisipäeval oli vastlapäev, kus said kõik näidata oma liu laskmise oskuseid ning samuti loovust. Õpilastel oli võimalik kohale tulla tavapärasest veidi erinevate kelguvahenditega.

Kolmapäeval toimus sõbrapäev, kus vahetundides toimusid õpilasesinduse vahvad mängud ning kõik soovijad said fotoseina ääres pilte teha. Samuti toimus õhtul Holstre järvel sõbrapäeva uisutamine, kus sai mõnusa muusika saatel kena talveõhtut nautida.

Neljapäeval korraldasime kehalise õpetaja Kelly eestvedamisel koos LKK meeskonnaga teisel tunnil matka. Matkal oli 5 ülesandepunkti ning iga punkti vahel oli ka igal klassil ülesanne teha ühispilt ette antud pealkirja/teemaga.

Reede oli koolis vaiksem kui tavaliselt, sest pool kooli oli varahommikul juba sammud Soome poole seadnud. Õpilased külastasid Fazeri tehast ning Sealife akvaariumikeskust, lisaks sellele said nad ka põhjaliku ekskursjooni Helsingi linnas.

Viimati muudetud 19.02.2024.