Tulge, lähme tantsupeole!

Loomise kuupäev 13.05.2024

Tulge lähme tantsupeole,
võtkem sõbrad ka ja tuju läheb heaks.

Viljandi valla mudilaste laulu- ja tantsupidu toimub 18. mail Päri lennuväljal – tulge kaasa elama!

Viljandi valla lasteaedade ühisel peol osaleb 209 last üheksast Viljandi valla lasteaiast. Sündmus algab kell 11 rongkäigu ja tule süütamisega millele järgneb kontsertetendus. Avatud on lasteaedade tegevuskeskused ja kohvikud ning uudistada saab lennukeid.

Viljandi valla mudilaste laulu- ja tantsupidu peetakse üle kahe aasta ning tänavu korraldab seda  Viljandi valla lasteaed „Päikesekiir“, pidu kannab nimetust „Siit nurgast ja sealt nurgast Päri lennuväljale kokku“.

Mudilaste peo eestvedaja Astra Jamnes kutsub kõiki lähemalt ja kaugemalt meie tuleviku tegijatele kaasa elama. „Ka rõngasvallal on omad nurgad ja me väga loodame, et inimesed üle valla leiavad tee, et erinevatest nurkadest Päri lennuväljal kokku saada ja üks vahva pidu maha pidada. Lapsed on laulud ja tantsud kenasti selgeks saanud ning nüüd oodatakse pikisilmi publikut – tulge teeme koos ühe meeldejääva peo ja kanname uhkusega traditsiooni mudilaste laulu- ja tantsupeo näol!“

Peale etendust on avatud Viljandi valla lasteaedu tutvustavad tegevuskeskused. Saab meisterdada, robotitega mängida, mullitada ning matkatarkusi omandada. Avatud on ka putukahotellid ning kohvikud hea ja paremaga, otseloomulikult saab uudistada ka lennukeid.

Teile esinevad mudilasi lasteaedadest:
Viljandi valla lasteaed Päikesekiir
Ramsi lasteaed Taruke