Uhked tulemused Pähklipurejalt!

Loomise kuupäev 18.04.2024

Holstre Koolis on põhjust tähistamiseks, sest 17. aprillil toimus põhikoolide mälumängu Pähklipureja III voor ning meie õpilased puresid täie raha eest!

I koht- Holstre kooli 9.klassi võistkond;
II koht-Holstre kooli 7.klassi võistkond.
Meie võistkondadele järgnesid Paalalinna kooli ja Jakobsoni kooli võistkonnad.

Lugemisega veedetud aeg on olnud kasulik mitmes mõttes- palju uusi teadmisi, silmaringi avardumist.
Tänusõnad õpetajatele: Chätlyn, Anett, Indrek, Marika, Ene Karu. Te lugesite raamatuid, arutasite neid õpilastega, koostasite küsimusi. Eriti suur aitäh raamatute otsimise eest ümbruskonna raamatukogudest- Ene Karu.

"Sakala" lugemiste juures toimetas õpilastega täie tõsidusega Ene Karu ja õpetaja Marika oma õppetundidest vabadel aegadel. Paberlehti tõid oma kodust lugemiseks ka kooli töötajad (Aime, Aino, Koidu), seega oli abiliste ring üsna suur.
Aitäh õpetajad, kes arvestasid õpilaste viibimisega Pähklipureja meeskonna ettevalmistuses.
Tänusõnad lapsevanematele, et on sellised vahvad lapsed- õpilased, kellega saab kooli esindada ja selline tulemus saavutada. Selle meeskonnaga on olnud väga tore tegeleda.

Naudime koostöö tulemust ehk kaksikvõitu põhikoolide mälumängul!

Viimati muudetud 18.04.2024.