Meie lood

Inglise keele nädal 14. veebruar Eve All

Eelmisel nädal oli Holstre koolis inglise keele nädal “I Love English”, mille puhul toimus kaks üritust. Esimene üritus toimus teisipäeval. 1.-3. klassi õpilased mängisid ingliskeelseid mänge ja laulsid ingliskeelseid laule. Teine üritus, “Spelling bee” finaal, toimus neljapäeval. Seal osalesid need 4.-9. klassi õpilased, kes võitsid oma klassis läbi viidud eelvooru. Finaalis saavutas teise kooliastme I koha 6. klassi Berit ja kolmanda kooliastme I koha 9. klassist Vaiko.

Rainis (9. klass)

Inglise keele nädala korraldas Rainis loovtöö raames. Tema juhendaja on õp. Marika Kivistik

Rainis (9. klass)