Jõulupidu

Loomise kuupäev 30.12.2021

Pole just tavapärane, et meie kooli jõulupidu on keset koolipäeva. Kuigi igatsesime õhtuse peo salapärasust ja pidulikkust, otsustasime siiski selle aasta peo päeval teha.

Päeva sisustas klassijuhatajatund, jõulupidu, jõululõuna, „päkapikudisko“ ja saali korrastamine.

Päeva nael oli kahtlemata jõulupidu – seekord siis playback´i etteastetega. Lava kujundus oli õpetaja Sirje juhendamisel saanud taaskord ahhetamapanev. Oli päris keeruline olnud valida sobiv lugu just jõululauludest. Aga kõik klassid olid sellega kenasti hakkama saanud. Etteasted õnnestusid suurepäraselt. Kõikidest klassidest osalesid kõik õpilased. Mitte keegi ei olnud kõrvale jäänud, igale oli leitud sobiv roll, olgu selleks siis olla solist või hoopis kuusepuu. Kirsiks tordil oli õpetajate ettaste. Peo aukülaliseks oli kutsutus loomulikult jõuluvana, kes jagas ettastete eest kõikidele klassidele kommipakke.

Viimati muudetud 30.12.2021.