Uudised

Kodutütardel oli võidukas nädalavahetus 22. september Huvijuht


Eelmisel õppeaastal võttis Vika Zieds kokku meie kooli kodutütred ja elustas rühma tegevuse. Juba siis käsid Mustad Kassid mitmetel sündmustel – matkadel, võistlustel jne. Nendest kõigest me pole jõudnu eelmisel aastal kirjutada.

Eelmisel nädalavahetusel osalesid Reena, Heleriin ja Mirtel Ümera patrullvõistlusel ja saavutasid selles I koha. Nendega koos meeskonnas oli Ümera rühma liige Gerli.

Palju õnne! Tublid tüdrukud!

 

Foto: Eneli Sepp

Eelmisel õppeaastal võttis Vika Zieds kokku meie kooli kodutütred ja elustas rühma tegevuse. Juba siis käsid Mustad Kassid mitmetel sündmustel – matkadel, võistlustel jne. Nendest kõigest me pole jõudnu eelmisel aastal kirjutada.

Eelmisel nädalavahetusel osalesid Reena, Heleriin ja Mirtel Ümera patrullvõistlusel ja saavutasid selles I koha. Nendega koos meeskonnas oli Ümera rühma liige Gerli.

Palju õnne! Tublid tüdrukud!

 

Foto: Eneli Sepp