Meie lood

Mardilaupäev meie koolis 09. november Huvijuht


Mardilaupäeval oli meie koolis ringi liikumas näha mardisante. Juba mõned päevad varem olid 1.-3. klassi lapsed pidanud muusikaõpetajaga plaani minna mardisanti jooksma. Õpetaja abil mõeldi, mida mardisandis teha tuleks, jagati rolle, harjutati, korrati laulu. Lapsed olid suures ootusärevuses. Lõpuks oli õige aeg käes, maskeeriti end ja ühe terve koolitunni käisid mardid läbi peaegu kõik klassid. Külastati ka Karukella rühma, direktorit ja ka kokatädisid. Lauldi, kontrolliti lugemisoskust, sooviti vitsaga tervist, esitati mõistatusi ja lauldi koos üks laul. Andide vastu visati viljateri soovides õnne, mitte küll lamba- ega viljaõnne, vaid kõiki muid soove, mida lapsed ise välja mõtlesid. Oli väga vahva.

 

Mardilaupäeval oli meie koolis ringi liikumas näha mardisante. Juba mõned päevad varem olid 1.-3. klassi lapsed pidanud muusikaõpetajaga plaani minna mardisanti jooksma. Õpetaja abil mõeldi, mida mardisandis teha tuleks, jagati rolle, harjutati, korrati laulu. Lapsed olid suures ootusärevuses. Lõpuks oli õige aeg käes, maskeeriti end ja ühe terve koolitunni käisid mardid läbi peaegu kõik klassid. Külastati ka Karukella rühma, direktorit ja ka kokatädisid. Lauldi, kontrolliti lugemisoskust, sooviti vitsaga tervist, esitati mõistatusi ja lauldi koos üks laul. Andide vastu visati viljateri soovides õnne, mitte küll lamba- ega viljaõnne, vaid kõiki muid soove, mida lapsed ise välja mõtlesid. Oli väga vahva.