Õues õppimas

Loomise kuupäev 08.11.2022

3. novembril külastasime Soomaa külastuskeskust.

Selle reisi võitsid 7. ja 8. klass kevadel RMK Metsaviktoriinil osaledes. Valisime külastuseks programmi "Metsaelanike aastaring - sügis".

Soomaal tuli meil kahes rühmas läbida külastuskeskuse kõrval olev Koprarada. Tutvuti erinevate taimede ning loomajälgedega, mida rajal näha võis. Ilm oli küll niiske aga vihma ei sadanud. Peale seda oli väike snäkipaus (kooli sünnipäeva puhul kringel, tee ja puuviljaamps). Lisaks tutvusime majas olevate loomade ja lindude topistega ning loomanahkadega. Loomanahkadele tutvumisel räägiti meile iga looma kohta kõige olulisematest tunnustest.

Päeva teises pooles käisime Viljandi Kutseõppekeskuses, kus meid ootas ees kaladeprogramm. Tutvusime interaktiivse koguperenäitusega"Jutud Eesti kaladest ja kaluritest".

Veel tuli meil tutvust teha Eesti kaladega - ühendada pilt nime ja kirjeldusega ja kala lahata, mis oli ilmselt kõige enam elevust tekitav ülesanne

Kiirematel õnnestus tutvuda ka kooliruumide ja õppimisvõimalustega.

Õpetaja Kristi Saksniit

Viimati muudetud 22.12.2022.