Päev õpetajatele

Loomise kuupäev 09.10.2021

Jälle aasta möödas ja peetud päev, mil võim koolis õpilaste käes. Kõik oli sama - aktus, 9. klassi õpilased annavad tunde, päris õpetajad veedavad koos aega sisekoolitusel ja kohvilauas. Ainult, et 9. klass on vahetunud ja õpetajaid on uusi.

Päev oli väga mõnus ja ladus. Aktus oli armas. Kui tavaliselt on teksti kokku pannud huvijuht, siis seekord olid 9. klassi õpilased Mirtel ja Juliana ise aktuse teksti ja kava koostanud. Tervet aktust õpetajatel aukohal rahulikult istuda ei lastud. Meil on ju liikuma kutsuv kool. Nii tuli õpetajatel läbi teha teatevõistlus.

Tundides tulid uued õpetajad oma ametiga suurepäraselt toime. Ka lasteaed sai veidi õpetajate päevast osa. Neile tegid 8. klassi õpilased õpetaja Kevini abiga õue takistusraja. Päris õpetajad õppisid õpetaja Raido Rõivase eestvedamisel enesejuhtimist ja hiljem tähistasid pidupäeva kohvilauas. Õpetajatele oli antud ka ülesanne – teha näidend 9. klassi kohta.

Päeva lõpetamisel kandsid õpetajad ette oma näidendi ja kogu koolipere osales Kahooti viktoriinis, mis oli koostatud õpetajate koolipõlve meenutuste kohta. Nimelt oli juba eelmisel päeval 9. klass stendidele pannud meie õpetajate kirjutatud meenutused ja pildid kooliajast. Küll see oli põnev lugemine!

Viimati muudetud 07.11.2021.