Meie lood

Vabariigi aastapäeva kontsert magasiaidas 21. veebruar Huvijuht


Nagu kõik koolid, lasteaiad ja rahvamajad üle Eesti, tähistasime meiegi saabuvat vabariigi aastapäeva. Tegime seda lauldes, tantsides, luuletusi lugedes ja pilli mängides. Kogu koolipere, emad-isad ja külalised olid kogunenud selleks puhuks Holstre magasiaita. Kontserdil esinesid meie lasteaia lapsed ja õpilased. Külla olid tulnud pillimängijad Paistu koolist. Viljandi valla nimel tervitas saalisviibijaid Ülo Tuvi. Peale kontserti söödi koos sünnipäevatorti. 

Nagu kõik koolid, lasteaiad ja rahvamajad üle Eesti, tähistasime meiegi saabuvat vabariigi aastapäeva. Tegime seda lauldes, tantsides, luuletusi lugedes ja pilli mängides. Kogu koolipere, emad-isad ja külalised olid kogunenud selleks puhuks Holstre magasiaita. Kontserdil esinesid meie lasteaia lapsed ja õpilased. Külla olid tulnud pillimängijad Paistu koolist. Viljandi valla nimel tervitas saalisviibijaid Ülo Tuvi. Peale kontserti söödi koos sünnipäevatorti.