Viimane koolikell helises viirusest hoolimata

Loomise kuupäev 28.05.2020

27. mail kogunesid 9. ja 8. klassi õpilased, et osa saada lõpukella aktusest. Ei, ärge muretsege, mitte kooli saali vaid veebikõnesse.

Aktus oli ikka päris aktuse moodi. Ainult, et päevakangelased ei saanud muusika saatel saali siseneda. Aktust viisid läbi direktor ning õpetajad Kädi-Liis, Marika, Irma ja Eve.

Kavas olid 8. klassi kirjutatud luuletused 9. klassi õpilastest. Need luges ette õp. Marika. Tervitussõnu lõpetajatele laususid õp. Kädi-Liis, õp Irma ja direktor. Vaadati slaidiesitlust ja viidi läbi 9. klassi koostatud Kahoot-viktoriin. 8 klassi õpilane Rovan tegi tervituskõne 8. klassi poolt . 1. klass andis oma head soovid üle video abil. Ei jäänud helistamata ka koolikell.

Soovime lõpetajatele tuult tiibadesse ja, nagu ka õpetaja Irma oma tervitussõnades ütles, turvalist lendu!

Pildil 9. klassi klassijuhataja õp. Kädi-Liis ja 8. klassi klassijuhataja õp. Marika kella üle andmas.

Viimati muudetud 31.07.2020.