4. klassi väljasõit Viti järve matkarajale ja Lange Motokeskusesse

Loomise kuupäev 09.06.2021

8. juuni hommikul kogunesid neljanda klassi õpilased, õp Eha, õp Kädi-Liis ja lapsevanemad koolimaja ette, et üheskoos võtta ette sõit Lõuna-Eestisse. Esimene peatuskoht oli Ketneri külas, Nõo vallas asuv Viti järve matkarada, kus läbisime üheskoos 2.5 kilomeetri pikkuse loodusraja. Viti järve matkarada asub Elva maastikukaitsealal ja on nime saanud üksiku metsajärve- Viti järve järgi, mis on eriliselt ilus just vesirooside õitsemise ajal. Elva ürgoru liivapaljand, vaheldusrikas reljeef ja suurepärased vaated jätsid matkajatele unustamatud muljed. 

Edasi jätkasime reisi Lange Motokeskuse suunas, mis on põhjamaade suurim motokeskus ning asub üheksa kilomeetri kaugusel Tartu linnast. Motokeskuses sõitsime kartidega, mis oli samuti väga meeldejääv ja enamus õpilastele ka esmakordne kogemus. Motokeskuse väliterrassil nautisime üheskoos kardimürina taustal imelist ilma ja piknikku. Õnnitlesime ka suvel sünnipäeva pidavaid õpilasi. 

Kaasas olid meiega Adeele isa Andrus, Marteni ema Anna, Marten Pauli ema Marika, Joonatani ema Liis ja Ako isa ning väikevend Ahto ja Ats. 

Aitäh lapsevanematele, et saite kaasa tulla ja õpetaja Ehale, kes reisi Lõuna-Eestis korraldas. Oli väga meeldejääv ja tore päev!

õp Kädi-Liis Ilves

 

 

 

Viimati muudetud 07.11.2021.