Keelekülaline

Loomise kuupäev 17.04.2023

Kolmapäeval 12.04 andis inglise keele tunde külalisõpetaja Grant DuVall USA-st Lääne Virginia osariigist. Ta on vabatahtlikuna õpetamas keelt ka Viljandi Gümnaasiumis, raamatukogus. Kõigepealt tutvustas slaidiesitlusega ennast, oma koduosariiki ja seejärel ärgitas õpilasi ka endast rääkima. Naljakas tundus õpilastele tutvumismäng "lumesõda", kus loobiti vastasmeeskonda paberist pallidega. Kui õpetaja andis mängu lõpumärguande, siis pidi õpilane leidma omale maast paberpalli ning lugema sealt kaaslase kohta tutvustava teksti külalisõpetajale. Nii saadi omavahel tuttavaks. Väga tahaks kiita 4.- 6.klassi õpilasi, kes olid aktiivsed suhtlema ja tegevustes osalema. Koostöö külalisõpetajaga jätkub.

Õp. Marika

Viimati muudetud 15.05.2023.