Kevade nädal

Loomise kuupäev 25.04.2022

Kevade nädal algab meil alati munade näitusega. Nädalavahetusel lihavõttepühi pidades värviti kõikides kodudes mune ja nüüd oli võimalus ägedam neist näitusele tuua.

Traditsioon on ka see, et kevade nädalal tutvustame õpilastele „looduse aasta tegijaid“. Igal aastal on Eestis välja kuulutatud aasta loom, aasta lind, aasta lill jne.

Teisipäeval tutvustas aasta looma 7. klassi õpilane Rahel  ja aasta kala 6. klassi õpilane Mia Marii. Kolmapäeval rääkis aasta puust 8. klassi õpilane Heleriiin. Õpetaja Sirje Kannel täiendas mõlemal päevall esitlusi omapoolsete tähelepanekutega. Neljapäeval enne matkapäeva tegi õpetaja Sirje ise veel ülevaate ülejäänud „aasta tegijatest“.

Reedel lõpetas kevade nädala viktoriin nädala jooksul kuuldu ja nähtu kohta. Kogu eelneva nädala jooksul oli võimalus oma meeskonnad moodustada. Viktoriin oli pingeline. Kõik osalesid selles huviga.

Fotod: Sirje Kannel

Viimati muudetud 12.06.2022.