Kõlas viimane koolikell

Loomise kuupäev 28.05.2023

Lõpukella päev oli ilus. Kuigi ilm oli jahe, paistis terve päeva päike. Loomulikult ei jätnud 9. klass pidamata veesõda. See pakkus elevust tervele koolile. Eks ole seegi kujunenud traditsiooniks. Traditsioone peab ju hoidma.

Aktus oli meeleolukas. Sel korral peale mitmeid aastaid, koostas aktuse kava ja lõpetajate kohta slaidiesitluse 8. klass. See õnnestus neil hästi. Aktuse toimumiskohaks valisid lõpuklassi õpilased ülemise saali, sest see on hubasem. Kogu koolipere mahtus saali ära.

Oma etteasteks esitas lõpuklass popurrii „Minu koolipäev“, milles lauldi kõikidest õppeainetest. Juba mitu aastat on kombeks, et üheksandikud teevad kooliperele oma klassi kohta Kahoot-viktoriini. Ka seekord.

Lõpetajad tänasid uhkete lilledega klassijuhatajat, õppealajuhatajat ja direktorit. Klassijuhataja sai armsa kingituse, millel joonistatud südame peal kõikide ta õpilaste sõrmejäljed.

Laulmata ei jäänud „Koolikella“ laul. Selle laulu lõpus helistas 8. klassi esindaja lõpuklassile viimast koolikella.

Päeva lõpuks valmistas 8. klass õpetaja Aino Kahu abiga ette suupistelaua. Koos 8.-9. klassi ja õpetajatega veedeti suupistelauas koos aega, vesteldi lõpetajate mälestustest ja tulevikuplaanidest.

Ah jaa. Klassijuhataja ei jäänud ilma päeva superüllatusest. Nimelt olid üheksandikud täitnud õpetaja auto nii paljude õhupallidega, et ruumi istumiseks sinna ei jäänudki. Oh neid ühekandikke!

Edu 9. klassile lõpueksamiteks. Loodame teid kõiki näha 17. juunil lõpuaktusel!

Õpetaja Eve All

Viimati muudetud 11.06.2023.