Loodusõppepäev Lilli Looduskeskuses

Loomise kuupäev 30.12.2021

Algul juba oktoobrisse planeeritud ja siis koolitaja haigestumise tõttu ära jäänud loodusõppepäev sai teoks jahedal novembripäeval. Ilmast 8. ja 9. klass end heidutada ei lasknud. Lilli Looduskooli poolt koolidele pakutud tasuta õppeprogramm „Lina - seemnest särgini ja teised talutööd“ sai läbitud ilmast hoolimata. Lilli Looduskeskuses said noored sööta taluloomi, saagida kahemehesaega puid ning mis peamine – teada kõike sellest, kuidas linaseemnest saab  lõpuks riie. Juhendaja Lii Laanemets tutvustas meile kõiki tegevusi ja siis said noored gruppides omapäi tegutseda ja kõik need tegevused oma käega läbi teha. Söögipausil pakuti meile teed ja maitsvat mulgi korpi. Päeva lõpuks pandi meie linakasvatuse alased teadmised proovile viktoriinis.

Viimati muudetud 30.12.2021.