Õpetajatele pühendatud päev

Loomise kuupäev 05.10.2020

Õpetajate päev oli meie koolis põnev nagu alati. Aktuse otsustasime seekord teha võimlas, sest ülemine saal on meie järjest suurenenud koolipere jaoks juba veidi kitsaks jäänud.

Päeva ja aktuse valmistas klassijuhataja Marika  ja õp Eve abil ette 9. klass. Loeti luuletusi ja lauldi. Õpetajad said ka ise oma kollegidele head soovida. Soovid kirjutati paberlennukitele ja peeti maha lennutamisvõistlus.

Juba mitmendat aastat meie koolis õpetajad omale õpilaste rolli ei võta, vaid kasutavad aega kasulike oskuste omandamiseks. Ka seekord oli nii ja üheskoos uuriti Google Drive´i erinevaid võimalusi. Hiljem veedeti aega kohvilauas ja loeti ette paberlennukitele kirjutatud head soovid.

Päeva tavapäratu osa oli see, et kogu kooliperega saadi kokku ka päeva lõpus. 9. klass tegi kõikidele Holstre kooli teemalise Kahooti viktoriini ja õpetajad kandsid ette oma päevaülesande, mille 9. klass oli neile andud. Selleks oli teha räpilugu. Õpetajad said nii selle loo valmistamise kui ka ettekandmisega suurepäraselt hakkama.

Kella üheks sai koolipäev läbi. Kõik jäid selle päevaga rahule.

Viimati muudetud 01.01.2021.