Playbacki võistlus Kalmetul

Loomise kuupäev 16.02.2020

Kalmetu kooli õpilasesindus korraldas valla maakoolide staarijäljendusvõistluse. Eelmisel aastal käisime sellel sündmusel Melany tantsulastega esinemas. Sel korral aga võtsime võistlusest osa. Võistlustules oli 1.-2. klassi etteaste „I Like To Move It“ ja 3.-4. klassi etteaste „Tiiu, talutütrekene“. Õpilastest osalesid Joanna, Regina, Maia Sophia, Kerli, Viola Maria, Hendrik, Jaroslav, Ketlin-Sandra, Eleriin, Ako, Maikel, Kaur, Stefan, Sten, Karmo, Ats, Laura. Abimeeskonnana olid meil kaasas Mirtel, Marite, Ekke Karu ja Villu Illimar. Ekke ja Villu tegid esinemisest videosalvestuse.

Etteasteid oli võistlusel väga erinevaid. Peale meie kooli osalesid seal õpilased Kalmetu, Paistu, Kolga-Jaani koolist. Meie 3.-4. klassi võistkond sai oma vanuserühmas II koha. Auhinnaks 70 eurone kinkekaart uude meelelahutuskeskusesse – Lahinguväljale. Tänukirjaga tunnustati ja 1.-2. klassi võistkonda. Pärast võistlust toimus disko. 

 

Kalmetu kooli pildid võistlusest https://kalmetu.vil.ee/pildid/playbacklink opens on new page

Viimati muudetud 10.03.2020.