Taas inglise keele võistlusel

Loomise kuupäev 08.02.2020

Seekord oli võistlustules 7. klassi meekond koosseisus Ott, Henri, Juliana ja Mirtel. Nad osalesid 7. klasside maakondlikul inglise keele viktoriinil Viljandi Jakobsoni koolis. Teemaks oli  "Muusikud inglise keelt kõnelevates maades". Meeskond pidi valima muusiku või ansambli, koostama tutvustava esitluse. Esitlusest lähtuvalt saatsime eelnevalt küsimused viktoriini jaoks. Lisaks oli vaja koostada valitud muusiku teose põhjal  ülesanne kõikidele tiimidele. Holstre võistkond valis muusikuna  tuntud Ameerika räppari Eminem.

Enne võistlusele minekut tutvustati Eminemi ka meie kooli 5.-9 klassile. Koolikaaslased said anda oma näpunäiteid edukamaks esinemiseks. Julgemad proovisid lahendada ka esitlusega seotud ülesannet. See oli päris keeruline, sest kokku tuli õigesti panna Eminemi laulu sõnad.

Filmist "8th Mile"pärit laul  "Lose Yourself " põhjal koostatud tegevus sai võistlusel kaasvõistlejatelt parima ülesande preemia.

Esitluse juures hinnati esitluse disaini, võistkonna esinemist oma muusiku tutvustamisel. Kõikide muusikute tutvustuste põhjal oli koostatud viktoriin. Esitlust ja viktoriini tulemusi hindas žürii ja selgus, et meie kooli meeskond saavutas Viljandi Paalalinna kooli ja Viljandi Kesklinna kooli järel 3. koha.

Ürituse korraldas maakonna inglise keele õpetajate ainesektsioon.

Meie kooli õpilasi juhendas õp. Marika Kivistik.

Viimati muudetud 10.03.2020.