Tantsupeol

Loomise kuupäev 28.05.2023

Meie ja Paistu kooli ühine tantsuühm osales maakonna laulu- ja tantsupeol. Terve aasta on lapsed tublisti tantse õppinud ja nüüd oli suurepärane võimalus enne suurt Tallinna pidu oma oskused päriselt proovile panna.

Enne rongkäiku tuli teha proove, et pidu hästi õnnestuks. Rongkäigus osalemine pakkus lastele palju elevust.

Sel aastal ei tantsitud lauluväljakul. Seetõttu kuulasime laulupidu ja ootasime, mil jõuab kätte tantsupeo aeg. Päev oli ilus ja päikseline. Lapsed nautisid seda.

Tantsupeoks kogunesid kõik peolised spordihoonesse. Vaatamata umbsetele ja kitsastele ruumidele laabus tantsupidu ja meie laste etteasted suurepäraselt.

Kogu päeva vältel olid lapsed heatujulised ja vaprad. Päeva lõpuks ei olnud näha ühtegi väsinud nägu.

Aitäh tantsulastele ja õpetaja Kristile nende tantsuelamuste eest!

Aitäh õpetaja Ainole, Anule ja Marikale, kes lapsi kogu päeva vältel saatsid!

Õpetaja Eve All

Viimati muudetud 11.06.2023.