Tantsurühma teekond tantsupeo poole

Loomise kuupäev 05.02.2023

Paistu rahvamaja tantsurühm Paistu Lapsed tahab väga minna suvisele noorte laulu- ja tantsupeole tantsima. Mis siis meil sellest? On ikka küll. Selles tantsivad ju meie kooli lapsed koos Paistu Kooli lastega.

Harjutati kõvasti, nii koolides eraldi, kui ka ühisproovides. Nüüd oli aeg tantsud korraldajatele ette tantsida. Tantsud läksid hästi. Tantsujuhid andsid juhtnööre, mida veel pingsamalt harjutada vaja.

Nüüd tuleb uuesti kõvasti tööd teha, et saada veelgi paremaks. Pääsevad ju peale parimatest parimad. Ja meie tahame nende seas olla.

Meie kooli õpilastest osalevad tantsurühmas Kerli, Katharina, Adeele, Marta, Eret , Ako, Joonatan, Reinhard, Hendrik, Cristofer, Paistu Koolist Taivi, Sander, Uku, Pille, Grethe-Liis, Karl. Neid juhendab õpetaja Kristi Pajuste.

Hoiame pöialt, et saaksime neid näha 30. juuni - 1. juulil toimuval noorte tantsupeol Tallinnas.

Fotod: Viljandi Omavalitsuste Liit FB 

Viimati muudetud 15.05.2023.