Uus projekt sai alguse

Loomise kuupäev 06.04.2022

Alustasime uue 7.-9. klassi projektiga, mille eesmärgiks on luua koolile liikumismängude veebileht ja veel muud sellega seonduvat.

Liikumisest oli meile rääkima tulnud meie kooli vilistlane Keio Kits. Ta jutustas oma sportasekarjäärist, kooliajast. Näitas medaleid ja isegi jooksujalanõusid. Ta rääkis, kuida talle meeldib liikumine. Loodame, et see innustas meie noori oma elustiili üle mõtlema.

Selle esimese kokkusaamise käigus püüdsime leida lahendust küsimusele, kust leida mänge. Sügisel korraldatud küsitluses 7.-9. klassi õpilastele oli just sõna „mängud“ enamustes vastustes. Nüüd leiti, et oleks tore, kui mängud oleks leitavad mugavalt ühest kohast.

Üheks selliseks variandiks pakuti veebilehe ideed. Kuna see on kõige mahukam ettevõtmine, siis tehti ajurünnak mõtlemaks, mid tegevusi oleks vaja teha, et valmiks veebileht.

Ideid oli ja projekti vedavad õpetajad Maria Maarja Teng, Anu Saar, Kevin Ervald ja Eve All olid noorte ideedega väga rahul.

Koosviibimine lõpetati muidugi liikumismänguga. Pingi peal seistes oli vaja leida oma koht eesnime järgi tähestiku järjekorras. See oli lõbus!

Järgmine kohtumine on juba nädala lõpus, mil hakatakse eesmärgi suunas tegutsema

Viimati muudetud 12.06.2022.