Vahetunnid õues

Loomise kuupäev 11.03.2021

Liikuma Kutsuva Kooli programmis osalemine paneb ka mõtted rohkem liikuma. Nii mõeldi välja, et oleks tore vahetunnis terve kooliga õue minna.

Esmaspäevaks oli tehtud plaan koos jalutada ja kevade märke otsida. Kevad aga ei tahtnud end sel päeval ilmutada. Maha oli tulnud hoopis paks lumi. Meie jalutuskäiku see ei seganud. Kindlasti paljud emadest-isadest mäletavad, kuidas kooliajal tuli vahetundides koridorides ringi jalutada. Meie tegime seda nüüd staadionil lume sees. Oli väga värskendav kogemus.

Ka teisipäeval käisime õues. Seekord maja ees mänguväljakul.

Kolmapäeval küsisid mitmed õpilased, et kas läheme nüüd välja. Nad olid väga pettunud, kui eitava vastuse said.

Loodame, et saame peagi tagasi kooli, et siis koos kevadisi mõnusaid õuevahetunde teha.

NB! Ärge unustage liikuda ka kodus õppides.

Mõned ideed leiad Liikuma Kutsuva Kooli videost SIITlink opens on new page

Viimati muudetud 22.03.2021.